ARTYKUŁ SPONSOROWANYModa, Uroda

Amber Collection: sklep proponujący wiodące kolekcje biżuterii

0

Amber Collection to punkt sprzedaży proponujący imponujące kolekcje biżuterii. Zakupy można zrobić zarówno w sklepach stacjonarnych, w Słupsku, Kołobrzegu oraz w Koszalinie, jak i w sklepie online. W sklepie można znaleźć jedynie te wyroby, jakie pochodzą z nowych kolekcji, a więc klientki i klienci dla których ważne są nowe trendy będą usatysfakcjonowani z tego, co jest dla nich dostępne. Cechą rozpoznawczą Amber Collection jest także to, że pomimo innowacyjnego ukierunkowania biżuteria będzie nawiązywała do swoich pierwotnych znaczeń. Można w tym dostrzec zafascynowanie naturą, symboliką oraz minimalizmem.

Niebanalne wzory, dbałość o utrzymanie szczegółów, najwyższa jakość zastosowanych materiałów i ręczne wykończenie sprawiają, że klienci wiedzą, że w takim miejscu mogą zrobić perfekcyjne zakupy i w ogóle nie będą rozczarowani. Klientki sklepu to w głównej mierze kobiety delikatne, dostrzegające piękno w prostocie i chcące podkreślać własną osobowość detalami, jakie zakładają każdego dnia. W sklepie udostępniona jest ekskluzywna kolekcja dla mężczyzn, która sprawia że każdy mężczyzna poczuje się wyjątkowo. Osoby prowadzące punkt sprzedaży regularnie sprawdzają branżę i są idealnie zorientowane. Z tego względu też potrafią dostosować propozycję katalogową do rodzimego rynku biżuterii.

Udział w targach branżowych daje okazję w Amber Collection utrzymać międzynarodowy poziom. Katalog zawiera: biżuterię złotą, biżuterię srebrną z bursztynem bałtyckim, jak i biżuterię od tak cenionych światowych marek jak: PANDORA, GUESS, CALVIN KLEIN, SWAROVSKI, NOMINATION, czy OEUR DE LION. Stali klienci chętnie zaopatrują się w outlecie i w dziale z obniżkami, gdyż wiedzą, że będą mieć dostęp wyłącznie do tego, co wyróżnia najwyższa jakość wykonania. Biżuteria, jaką można nabywać to: zegarki, bransoletki, pierścionki, kolczyki, naszyjniki, łańcuszki, kolie, breloki, spinki, zawieszki, broszki, ale też komplety biżuterii.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY