ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Biżuteria dla facetów – jak ją kupić?

0

Faceci z reguły nie noszą biżuterii, pomimo tego są takie elementy, jakie pojawiają się w ich dziennej identyfikacji stylu. Co poniektórzy lubą kobiece błyskotki oraz nie zwracając uwagi na opinie innych po prostu je noszą. Artystyczna biżuteria w wydaniu facetów poniekąd nie wstępuje w grę. Panowie mogą ją co najwyżej produkować, lecz z pewnością nie nosić. Raz na czas na ich szyjach może pojawić się wisiorek, lub też naszyjnik, co poniektórzy mają bransoletki, a zaś inni są absolutnie przeciwni noszeniu czegokolwiek.

W większości wypadków napotykaną błyskotką u męskiej płci, są obrączki weselne. Noszą je wszyscy żonaci mężczyźni oraz nie ma w nich niczego złego, co by przypominało o ich artystycznych upodobaniach. Osoby pokroju Adama Darskiego i fani zespołów metalowych noszą biżuterię, której także nie wolno zaliczyć do artystycznej. Są to łańcuszki, zawieszane przy spodniach, bądź gigantyczne ilości kolczyków w jednym uchu. Panowie nie stosują jakichkolwiek kompletów biżuterii, ponieważ najzwyczajniej w świecie, nie są im one niezbędne.

Jeżeli jednakże chcą, wystarczy wstąpić na bransoletka męska. Może nie noszą jej tak ochoczo i w wielu przypadkach jak są jej twórcami. Można zaobserwować, że najlepszymi, najbardziej rozchwytywanymi projektantami ozdób są mężczyźni. I nie tylko na całym świecie, jakkolwiek oraz w Polsce. Przykład? Kruk, korporacja, to wszystko dzieło mężczyzn. Co sprawia, że to właśnie mężczyźni są lepszymi kreatorami, twórcami aniżeli kobiety? Może to, iż tworząc kierują się tym, co pragnęliby ujrzeć na kobiecie. Co pasuje do ich zakresu, temperamentu.

Mężczyźni, kiedy już noszą i zakupują biżuterię, wybierają klasyczne srebrne dodatki, takie jak wszelkiego typu sygnety, krótkie łańcuszki, kolczyki czy proste bransolety. Bez żadnych pobocznych ozdób, czysta klasyka. Co da się łatwo zaobserwować mężczyźni przeważnie, jako swoją biżuterię wybierają… zegarki. Poza tym mężczyźni, którzy należą do wskazanych subkultur, mają mniejsze pole do popisu aniżeli kobiety. Skutkiem tego wyrażają się naturalnie przez biżuterię, którą noszą. Tworzenie jej jak oraz określenie nią własnej osobowości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY