ARTYKUŁ SPONSOROWANYMotoryzacja, Transport

Co kupić – przyczepę czy camper?

1

Wspólnie z przystąpieniem do Unii Europejskiej, zmieniły się trochę przepisy regulujące ich sprzedaż. Przede wszystkim dzisiaj mogą być rozprowadzane tylko oraz wyłącznie takie haki, które posiadają całkowitą homologację europejską. Selekcjonując hak holowniczy do przyczepy kempingowej, warto zaznajomić się z oznaczeniami, na nim zawartymi – jeśli chodzi o kempingową, przekonaj się na wypożyczenie kampera cena. Jakikolwiek hak, jaki posiada homologację ma bowiem nadrukowaną drobną literkę e i numer kraju, w jakim homologacja została wykonana.

Również na terenie naszego kraju, są w stanie być od momentu wejścia do Unii, wyprzedawane haki, które posiadają taką homologację. Nim jednakże zdecydujemy się na zakup określonego haka, należałoby wcześniej dowiedzieć się, jaki jego rodzaj będzie stosowny dla opisującej nas przyczepy kempingowej.

W sklepach z częściami motoryzacyjnymi haki nie są tak ogólnodostępne, jak może nam się wydawać. Z reguły są one sprowadzane na specjalne zamówienia klientów. W następstwie tego w pewnych momentach należałoby poszukać jednostkę gospodarczą, jaka jest zarówno producentem, jak oraz dystrybutorem tego typu urządzeń. Możemy wyróżnić trzy rodzaje haków holowniczych. Główny z nich jest montowany do wozu na stałe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

1 Komentarz

  1. Szukasz wysokiej jakości produktów z gumy dla branży motoryzacyjnej? Firma Kalgum oferuje odboje poliuretanowe sklep oraz inne wyroby z gumy, które stosowane są w samochodach terenowych.

Dodaj swój koemntarz

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY