Zdrowie

Czemu tradycyjna reklama nadal jest skuteczna

0

Wielu specjalistów od marketingu wieńczyło już dawno koniec tradycyjnych reklamowych nośników, lecz jak się okazało, mylili się oni dość mocno. Klasyczna reklama Gdańsk nadal ma się doskonale, i nie powinny jej zagrozić ani radio i telewizja, ani także wszechobecny internet. Rzecz jasna w ostatnich latach bardzo mocno do przodu poszły technologie. Przykładowo coraz częściej stosowany druk UV zapewnia faktycznie wysoką jakość i wyrazistość kolorów, a jednocześnie jest stosunkowo tani i ogólnie dostępny.

Technologię tego typu oferuje praktycznie każda nowoczesna druk UV, tak więc jeżeli ktoś będzie chciał przygotować kalendarze, ulotki reklamowe czy gazetki, to bez problemów wyszuka sporo miejsc, gdzie to zrobi. Często takie drukarnie współpracują od razu z projektantami, dzięki czemu w komplecie będzie pełna usługa. Sporo nowości pojawiło się w ostatnim czasie również w zakresie kasetonów czy szyldów. Coraz to nowe materiały czy też laserowa obróbka przy wycinaniu sprawiają, że szyldy Gdańsk wyglądają bardzo stylowo i elegancko, mocno zachęcając klientów do odwiedzenia promowanego miejsca.

Często stosuje się w nich litery 3D, przez co temu mają znacznie ciekawszy wygląd i bardziej przyciągają wzrok. Projektanci od pewnego czasu zaczynają też w nich używać oświetlenie LED, zapewniające dobrą widoczność jak zrobi się ciemno. Zresztą identycznie jak kasetony reklamowe, także posiadające oświetlenie wewnętrzne. Zarówno kasetony jak i szyldy widoczne są dzięki temu przez okrągłą dobę, i nie są się przejść koło nich bez zauważenia.

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu Zdrowie