ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Funkcjonujący w Tarnowskich Górach ośrodek RÓWNO – WAGA z bogatą ofertą rehabilitacyjną

0

Polecane centrum diagnostyczno – terapeutyczne RÓWNO – WAGA oferuje ćwiczenia rehabilitacyjne z zaakcentowaniem integracji sensorycznej. Taka terapia si Śląsk przeznaczona jest dla najmłodszych z zaburzeniami rozwojowymi. Wszystkie ćwiczenia mają miejsce po zapoznaniu się z historią medyczną dziecka. Każdy pacjent jest także traktowany na indywidualnych zasadach. Ćwiczenia mają za zadanie pomoc dzieciom nadpobudliwym oraz z trudnościami emocjonalnymi.

Kiedy podopieczny ma problemy w uczeniu się, to też diagnoza si Śląsk skierowana jest do niego. Z pozostałych opcji oferowana jest rehabilitacja skolioz techniką FITS oraz udzielone jest wsparcie w leczeniu wad postawy i w zespole Aspergera. Wsparcie specjalistów z placówki powoduje, że dzieci mogą doskonale się odnaleźć w codziennym życiu.

Często dobierana jest rehabilitacja niemowląt i dzieci techniką NDT – Bobath. Biorą w niej udział maluchy z napięciem mięśniowym, asymetrią ułożenia lub wcześniaki. Po terapii dziecko z zaburzeniami ruchu może w dalszych latach samodzielnie egzystować. Wszystkie terapie małego pacjenta poprzedzane są wnikliwą diagnostyką. Ćwiczenia jak na przykład terapia si śląskie przebiegają w specjalnie wyposażonych gabinetach. Maluchy mogą świetnie się rozwijać, a uzupełnieniem rehabilitacji są ćwiczenia w domu. Rehabilitanci szczegółowo opisują opiekunom, co należy zrobić.

Sporą mocną stroną ośrodka jest to, że eksperci faktycznie wysłuchają wszystkich potrzeb dzieci. Poza rzetelnym podejściem cenione jest empatyczne i wyważone nastawienie do małych podopiecznych. Opiekunowie, jacy dotychczasowo byli zdecydowani na to, by ich maluchy brały tutaj udział w terapii są z tego zadowoleni. Ośrodek RÓWNO –WAGA cieszy się uznaniem i zaufaniem u opiekunów oraz dzieci. Dysfunkcje są korygowane i w efekcie dzieci mogą czuć się wyjątkowo komfortowo. Warto sprawdzać witrynę www placówki, aby sprawdzić, co jest proponowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY