ARTYKUŁ SPONSOROWANYDom, Ogród

Odkurzacz używa nikt nie wie.

1

Twój odkurzacz jest prawdopodobnie twoim najlepszym przyjacielem do sprzątania. Jest skuteczniejsza niż zwykła miotła, szybsza i znacznie mniej męcząca! Ponadto dopasowuje się do wszystkich powierzchni: dywanów, wykładzin, podłóg, wnętrz samochodów… Krótko mówiąc, stał się niezbędny! Ale możesz nie znać jeszcze wszystkich jego zastosowań. Na szczęście wybraliśmy najlepsze zastosowania dla Twojego odkurzacza, aby Twoje życie było jeszcze łatwiejsze!

Wyczyść tory okienne

Trudne do czyszczenia prowadnice drzwi tarasowych, prawda? Dysza odkurzacza, nawet bez szczotki, jest często zbyt duża, aby była skuteczna. Aby odessać brud i kurz, który tam utknął, przymocuj pustą rolkę papieru toaletowego do rury odkurzacza. Wsuń koniec tekturowej rolki tak, aby z łatwością przeszedł przez wszystkie rowki okienne. Sprawdź sztuczkę tutaj.

Zdejmij farbę z sufitu. Czy musisz usunąć sufit pokryty teksturowaną farbą? Nie panikuj ! Zaczep szpatułkę do farby na końcu rury próżniowej. Włącz odkurzacz i zeskrob sufit. Farba odpadnie, a odkurzacz zassie kurz, który opadnie. Sprytny, prawda? Do odkrycia: skuteczna wskazówka, jak pozbyć się pozostałości farby z rąk. 3. Zrób kucyk w 10 sekund

Bądźcie spokojni ojcowie! W końcu jest technika, aby podczas zabawy związać swoją córkę w kucyk. Aby łatwo zrobić koński ogon wystarczy odkurzyć włosy dziewczynki rurką próżniową i związać ją gumką. To magia, prawda? A poza tym to zabawne!

Łatwo powąchaj swój dom

Jeśli chcesz, aby Twój dom ładnie pachniał, Twój odkurzacz może być bardzo pomocny. Masz do wyboru kilka technik: – Możesz po prostu posypać podłogę odrobiną proszku cynamonowego. Podczas odkurzania w domu rozchodzi się przyjemny zapach. – Jeśli wolisz olejki eteryczne, w takim przypadku wlej kilka kropel ulubionego olejku eterycznego (olejek z lawendy, mięty, cytryny) na czysty filtr odkurzacza.

Kiedy odkurzasz, zapach olejków eterycznych rozchodzi się po Twoim domu. Odkryj sztuczkę. – Inna opcja, nałóż kilka kropel perfum na wyczyszczony filtr odkurzacza. Rozproszy się, gdy użyjesz odkurzacza. Uwaga: bądź ostrożny, te 2 ostatnie wskazówki nie są zalecane, jeśli masz koty. – Na koniec w filtrze odkurzacza można umieścić zmiękczacz do tkanin. Dobry zapach czystości pojawi się, gdy tylko go użyjesz.

Wyczyść klawiaturę komputera

Zapewne wiesz, że klawiatura Twojego komputera to jedno z najbrudniejszych miejsc w Twoim domu. Trzeba powiedzieć, że nie zawsze łatwo jest go wyczyścić bez uszkodzenia. Twój odkurzacz ułatwi ci pracę. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć końcówkę butelki ketchupu.

Przymocuj go do rury odkurzacza. Będziesz wtedy miał idealne narzędzie do czyszczenia między klawiszami komputera. Kształt tej końcówki idealnie dopasowuje się do zasysania wszystkich okruchów, włosów, włosów i kurzu, które utknęły między klawiszami. Brud nie oprze się. Twoja klawiatura będzie dopracowana i będzie działać dłużej. nowy dom, nowe sprzęty – sprawdź

Głęboko wyczyść swoją kanapę

Niełatwo wyczyścić sofę! Nieprzyjemne zapachy ulegają inkrustacji siłą. Zapach papierosów, stęchlizny… A jak masz w domu kota lub psa, to jeszcze gorzej! Na szczęście Twój odkurzacz rozwiąże ten problem w 1 minutę. Na początek przykryj sofę sodą oczyszczoną. Pozostaw na kilka godzin. Najlepiej zostawić to na całą noc. Następnie możesz wyssać sodę oczyszczoną. A potem w cudowny sposób zniknęły brzydkie zapachy! Sprawdź sztuczkę tutaj.

Łatwo znajdź mały zgubiony przedmiot Zgubiłeś kolczyk? A może jakiś inny mały przedmiot? Nie ma problemu ! Aby to znaleźć, istnieje bardzo prosta technika. Weź rajstopy lub pończochy nylonowe. Nawlecz go na rurę próżniową i zabezpiecz gumką. Teraz włącz odkurzacz i przejdź do miejsca, w którym myślisz, że upuściłeś swój przedmiot. Próżnia w końcu go przyciągnie, ale nie połknie. Pończocha lub rajstopy sprawdzą się jako filtr. I możesz go łatwo odzyskać. Sprawdź sztuczkę tutaj.

Łatwe zasłony przeciwpyłowe

Zasłony są bardzo praktyczne. Pozwalają docieplić dom i zaoszczędzić na kosztach ogrzewania zimą. Z drugiej strony to prawdziwe gniazda kurzu. Aby zapobiec przedostawaniu się roztoczy do wnętrza, odkurzaj zasłony raz w miesiącu. Nie musisz ich odczepiać, po prostu zostaw je na miejscu i użyj długiej rurki odkurzacza. W ten sposób jest jeszcze łatwiej, prawda?

Łatwo łap sierść zwierząt Czy masz w domu kota? Albo psa? Przez większość czasu są urocze… Z wyjątkiem sytuacji, gdy tracą włosy! Tam umieszczają je wszędzie i spędzasz czas na ich podnoszeniu. Dzięki odkurzaczowi unikniesz tego problemu. Jak ? Odkurzanie bezpośrednio na czworonożnym zwierzęciu. Wcześniej całkowicie wyjmij szczotkę (lub włóż bardzo małą) i maksymalnie zmniejsz moc odkurzacza. Włosy zostaną bezpośrednio zassane i nie będą już spadać na podłogę. Dodatkowo Twoja kula włosowa będzie uprawniona do małego masażu 🙂 Wolimy Cię ostrzec… Niektóre zwierzęta boją się odkurzacza (hałasu, oddechu) lub po prostu nienawidzą tej techniki. Nie musisz nalegać. W takim przypadku polecamy tę wskazówkę, która jest również bardzo praktyczna.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

1 Komentarz

  1. Sprawdź montaż pompy ciepła warmtepompen aalst w swoim domu jednorodzinnym. Napisz lub zadzwoń do nas i ustal szczegóły spotkania z naszym specjalistą który odpowie na wszystkie pytania.

Dodaj swój koemntarz

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY