ARTYKUŁ SPONSOROWANYModa, Uroda

Odżywka do rzęs po liftingu rzęs

0

Kobiety chcą długich, pięknych i zamaszystych rzęs! A najlepiej szybko, naturalnie i bez większego wysiłku. Chcemy obudzić się rano i spojrzeć w lustro „zrobione z makijażem” i nie martwić się o nasze krótkie rzęsy. Teraz możemy codziennie rano walczyć z naszymi rzęsami, zrobić kosztowne przedłużanie rzęs lub po prostu wydłużyć i unieść własne rzęsy!

Moje najlepsze rozwiązanie dla Ciebie:

Odżywka do rzęs po liftingu rzęs. Jak to brzmi, kiedy wiesz, że wstajesz rano i widzisz swoje szalenie długie rzęsy? Trudno w to uwierzyć, ale w końcu jest to możliwe! Dziś powiem Ci, jak możesz to umożliwić dzięki dwóm trikom kosmetycznym! odżywki do rzęs w 2022 roku

Co to jest lifting rzęs i jak to się robi? Mówiąc najprościej, lifting rzęs jest jak trwała ondulacja na Twoje rzęsy. Zabieg obiecuje intensywny ruch rzęs, który powinien trwać do sześciu tygodni. A to wszystko bez makijażu, zalotek i sztucznych rzęs. Lifting rzęs trwa około 60 minut. Rzęsy delikatnie unosi się ku górze za pomocą specjalnego serum do trwałej ondulacji i silikonowej podkładki, która jest dostępna w różnych rozmiarach.

Im większa podkładka silikonowa, tym bardziej efektowny i naturalny efekt.

Dzięki temu, że silikonowa podkładka jest przymocowana bezpośrednio do linii rzęs, nawet proste i małe włoskie rzęsy zyskują dodatkowy ruch od podstawy powieki do końcówki, dzięki czemu wydają się znacznie dłuższe, grubsze i bardziej obszerne.

Jak długo trwa lifting rzęs? Lifting rzęs trwa zwykle do sześciu tygodni. Oczywiście jest to inne dla każdego typu i zależy również od tego, jak dobrze dbasz o swoje rzęsy. Zwłaszcza po zabiegu, kiedy lifting rzęs jest świeży, należy odczekać około 24 godziny przed demakijażem rzęs, zmoczeniem ich lub pielęgnacją kosmetykami.

Proszę również odczekać dzień przed ponownym użyciem odżywki do rzęs po liftingu rzęs. W przeciwnym razie efekt może zanikać szybciej. Do demakijażu zalecam stosowanie wyłącznie naturalnych produktów, które nie zawierają żadnych substancji podrażniających skórę – na przykład gumki do demakijażu, za pomocą której można delikatnie usunąć makijaż przy użyciu samej wody.

Czy lifting rzęs jest niebezpieczny?

Nie, dopóki do zabiegu stosowane są wysokiej jakości produkty, które nie dostają się do oczu, lifting rzęs nie jest niebezpieczny. Poinformuj swoją kosmetyczkę, jeśli Twoje oczy zaczną szczypać lub źle się poczujesz. Twoje oczy mogą być nieco bardziej podrażnione po liftingu. Z własnego doświadczenia wiem jednak, że zależy to od tego, jak wrażliwe są Twoje oczy i jak spokojnie je zamykasz.

Ta nadwrażliwość, która niekoniecznie zdarza się każdemu, zniknęła w ciągu kilku godzin. Wtedy możesz w pełni cieszyć się swoimi wow rzęsami! Chcesz jeszcze więcej korzyści + rozmachu? TAk! Z odżywką do rzęs po liftingu możesz wydobyć z niej maksymalny rozmach. Odżywka do rzęs może w naturalny sposób wydłużyć, pogrubić i wzmocnić własne rzęsy. Dzięki temu naturalnemu wydłużeniu rzęs lifting rzęs wygląda dwa razy piękniej!

Ale brwi można też zagęścić odżywką do brwi.

Luki w brwiach można zamknąć w ciągu kilku tygodni. Zbyt cienkie brwi można pogrubić i ponownie ukształtować. Czy to nie brzmi świetnie Moją absolutnie ulubioną odżywką do rzęs jest Long Lashes Serum. W LongLashes otrzymujesz produkt 2 w 1. To odżywka do rzęs i brwi w jednym, więc nie musisz kupować dwóch produktów, które prawdopodobnie zawierają te same składniki aktywne. Jest szczególnie dobrze dopasowany, ponieważ wąska szczoteczka może dotrzeć do każdego nasady na linii rzęs i zakryć małe szczeliny w brwiach.

W przeciwieństwie do innych odżywek, odżywka do rzęs Long Lashes bez hormonów działa z sześcioma czynnikami wzrostu i według naszej społeczności osiąga znacznie szybsze i lepsze rezultaty. Wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twój lifting rzęs po odżywce do rzęs i Twój nowy lifting brwi!

Zamów LongLashes jako dodatek do liftingu rzęs

Aby długie rzęsy naprawdę pomogły z liftingiem rzęs, a pełne brwi z liftingiem brwi, kilka tygodni przed zabiegiem polecam stosować odżywkę do rzęs Long Lashes. W ten sposób wydobędziesz najwięcej ze swoich rzęs i brwi – gwarantuję, że będzie jeszcze bardziej efektownie. Życzę dobrej zabawy podczas prób! Podobał Ci się ten artykuł na blogu? Następnie skomentuj teraz d

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY