ARTYKUŁ SPONSOROWANYMotoryzacja, Transport

Przyczepy kempingowe i ich potencjał – kemping Vestar lub Porto Sole?

0

Z trudem przedstawić sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, przede wszystkim letniego urlopu niż Chorwacja. Jakim sposobem Istria, to bezsprzecznie Kemping Vestar. Położony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Okolica wyróżnia się nadzwyczajną lesistością i piękną zatoką. W tym miejscu natura jest nieomalże nietknięta przez człowieka. Woda jest niezmiernie czysta, a to właśnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dokładnie wszystkich.

Odwiedzają je kompletne rodziny, z dziećmi; grupy znajomych, ludzie starsi. Średnia temperatura powietrza w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał stosunkowo niedawno. Zostały oddane do użytku baseny, także te z brodzikami, jakie przeznaczone są dla dzieci. Trochę starsze osoby mogą wypożyczyć łódkę czy też rower wodny, dzięki którym mogą dotrzeć ja wysepki, jakie otaczają zatokę. A jest ich faktycznie dużo. Jeżeli chcemy stosunkowo ekspresowo dostać się do tych miejsc, posiadamy również możliwość wypożyczenia motorówki, a nawet skutera.

Zwłaszcza znaczną szczególną uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla których organizuje się specjalny program animacyjny, jaki jest niezmiernie bogaty i posiada dwa warianty: dzienny i wieczorowy. Cudownym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary położone nad Morzem Adriatyckim – jeżeli ma to być kemping, zobacz przyczepa campingowa. Przykładem takiego miejsca ma prawo być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, jaki wolno przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega wzdłuż plaży i absorbuje około pięciu minut. Miasto Vrsar cieszy się niezwykłą renomą przede wszystkim z tego względu, iż znajdują się w nim malownicze uliczki, które są bogate w sklepiki i knajpki. To właśnie w tych miejscach można rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a też przyjemnie spędzić czas. Podobno oczywiście z tym miastem związana była okazała miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, iż jest przeznaczony dla turystów w rozmaitym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o nieco starszych osobach wybudowano w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża blisko kempingu ma długość blisko półtora kilometra.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY