ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Wózek do transportu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Zobacz

0

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś pielęgniarką lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Pomożemy Ci zakupić sprzęt medyczny z którego będziesz zachwycony przez następne lata jego użytkowania. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy artykuł i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek zastanów się jakie funkcje powinien posiadać Twój nowy wózek?

Funkcje, które należy przewidzieć wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Zastanów się czy nie lepszym modelem będzie wózek do transportu chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi szpitalnemu ale stanowi też o dużej wygodzie dla chorego. Salowy pracować będzie w idealnej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić chorego na wózku. Wózek o regulowanej wysokość pozwala przeniesienie choregona wózek bez konieczności jego dźwigania.Ważna wiedzą jest że na rynku można znaleźć wózki o stałej wysokości oraz o śrubowej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez personel medyczny a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze płeć kobieca. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt wziąć pod uwagę.

Wybierając wózek do transportu chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego nośność. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im wyższa nośność wózka – tym lepsza użytkowość wózka. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z bardziej solidnych profili metalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego i aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki reanimacyjne, fotele zabiegowe, wieszaki kroplówki, aparaty ktg, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na całkowitą albo odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY