ARTYKUŁ SPONSOROWANYMotoryzacja, Transport

Wynajem przyczepy kempingowej – dokąd pojechać na kemping?

0

Mówiąc o wakacjach, z trudem przedstawić sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Cudowne wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, inaczej wioska, jaka dokładnie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Mówiąc o kempingu Park Umag, warto wtrącić, iż na tle innych ten faworyzuje się długą plażą i fantastycznym widokiem na morze. Turyści są w stanie korzystać z kompleksu basenów, jaki pozostał oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby przede wszystkim lubują się w wodospadach i jacuzzi. Z kolei dzieci – lubią statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowane w głównej mierze z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie znaczącą renomą cieszą się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, jaki bezsprzecznie wzbudza dużo emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bo dużo wrażeń. Naturalnie w tym miejscu znajduje się wiele kortów tenisowych, jakie są równie atrakcyjne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, przyciągająca pogoda. Wymarzone miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, albowiem oczywiście o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali blisko dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to cieszy się obecnością nadzwyczaj czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeśli chcesz wynająć przyczepę, przekonaj się centrum kempingowe. To właśnie ona od dawien dawna przyciąga wędrowców nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna proponuje wczasowiczom wiele przeróżnych basenów. Są one przeznaczone również dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi czy też słonymi, w zależności od zamiłowań pływających w nim osób. Wolno korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą można się pobawić w dyskotece. Z racji różnorodnych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród podróżników z wielu krajów, w przeróżnym wieku. Doskonały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a też olśniewający sposób na szaleństwa z paczką kolegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY