ARTYKUŁ SPONSOROWANYUsługi

Jak odkryć fajną oraz ciekawą rozrywkę w sieci?

1

Nie ulega wątpliwości, że jeśli korzystamy z czegoś nazbyt długo oraz rozpoczyna nas to coraz bardziej wciągać, po pewnym czasie uzależniamy się od takiej rzeczy. Tak samo jest z internetem. Na pierwszy rzut oka internet wydaje się być niegroźny. Pozostał stworzony w celu ułatwiania wszelkim życia. Jednak, gdy tracimy kontrolę na korzystaniem z niego, może to wywoływać uzależnienie. Na ogół rozpoczyna się to nieśmiało.

Każdego dnia spędzamy coraz więcej czasu buszując po internecie, wykorzystując z portali społecznościowych lub ewentualnie grając w gry internetowe – speedtest. Uzależnienie od internetu ma prawo objawiać się nadpobudliwością, agresją (szczególnie u dzieci oraz nastolatków), odczuwaniem jakiegokolwiek niedosytu, gdy przynajmniej parę razy dziennie nie odwiedzimy portalu społecznościowego, czy nie zagramy w jakąkolwiek grę. Szkodliwość internetu objawia się nie tylko uzależnieniem.

Dziś to właśnie dzięki internetowi możemy stać się nawet ofiarami kradzieży. Niekoniecznie kradzieży pieniędzy, choć to dosyć wielokrotnie się zdarza, niemniej jednak kradzieży danych, zdjęć, plików z komputera. Aby zapobiec temu musimy stosować środki ostrożności, między innymi programy antywirusowe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

1 Komentarz

  1. Poszukujesz program do nagrywania ekranu? Sprawdź na naszej stronie informacje o naszym oprogramowaniu. Jest tam właśnie program do nagrywania tego co robisz na ekranie komputera.

Dodaj swój koemntarz

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY