ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Finanse

Coraz to lepsza oferta dla firm – na który kredyt możesz być przygotowanym?

0

Po wygranych przez partię rządzącą w stworzonym przez nas kraju następnych już wyborów parlamentarnych, można usłyszeć coraz silniejsze głosy, że nareszcie nadszedł czas naprawiania kraju. Ma to być riposta na zarzuty opozycji, że premier łata tylko dziury budżetowe, nie martwiąc się o zadbanie o zdrowe struktury gospodarcze w Polsce. Jedną z naszych najogromniejszych bolączek, jest zbytnie zadłużenie w stosunku do całego budżetu. Co prawda daleko nam do Włoch czy Grecji, jednak ocieramy się o próg, który zapisany jest w konstytucji polskiej.

Wszyscy zaciekawieni są zgodni, ze najważniejszym rezultatem byłoby zachęcić zagraniczny kapitał do jeszcze bardziej profesjonalnego wchodzenia na skonstruowany przez nas rynek. To naturalnie dzięki temu nie tylko zmniejszyłoby się bezrobocie, czego doświadczyliśmy już parę lat temu. Budżet kraju miałby poboczne wpływy, co pozwoliłoby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Pomysłem rządu na jeszcze szybsze inwestowanie w stworzonym przez nas kraju, ma być stworzenie specjalnego banku dla zagranicznych inwestorów. Ma on udzielać inwestorom pożyczki i kredyty, jakie mają być przede wszystkim dotowane przez budżet, a w konsekwencji niżej oprocentowane oraz tańsze – kredyt dla firm bez zaświadczeń. Poza tym zasady przyznawania takich pożyczek czy kredytów mają być uproszczone. Zamiast długiego oczekiwania na decyzję, opierać się można na centralnym banku danych wszystkich firm zagranicznych, z którego wpłynęłyby wszystkie niebezużyteczne do podjęcia decyzji dane. To symbolizowałoby udostępnienie pożyczki w przeciągu doby.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY