ARTYKUŁ SPONSOROWANYBudownictwo, Przemysł

Kurtyny paskowe od firmy Kiner

0

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo IR jak i UV emitowanym przez łuk spawalniczy. Zrobione są one z lekkiej konstrukcji stalowej oraz wypełnienia z trudnej do zapalenia folii do spawania. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje stałe parawany spawalnicze lekkie, będące lekkimi konstrukcjami z metalu, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości zaledwie 0,4 mm.

Folia udostępniona jest w czterech opcjach wybarwienia, jakie mają dowolny stopień przezroczystości. Ze względu na to, iż wytwórca jest zorientowany, iż klienci mogą posiadać przeróżne wymagania, udostępnia ekrany spawalnicze w 2 wersjach odróżniających się szerokością.

Wyjątkową opcją w ofercie są ekrany spawalnicze mobilne. Ich szczegółowa specyfikacja podana jest na witrynie internetowej. Każdy z ekranów spawalniczych ma za zadanie ochraniać osoby, które wykonują swoje obowiązki zawodowe przy stanowisku spawalniczym, a nie mają specjalistycznej odzieży do spawania. Ochrona przed promieniowaniem IR, UV oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Proponowane opcje spełniają oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, którzy zdecydowani są na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są chronieni przed poparzeniami iskrami oraz roztopionymi odpryskami metalu. Folia PCV będąca wypełnieniem ekranu jest trudnopalna oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się ewentualnego pojawienia się ognia. Klienci mogą decydować się na zamówienie folii zrobionej na podstawie indywidualnych zasad.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY