ARTYKUŁ SPONSOROWANYUsługi

Spory dobór nagrobków tradycyjnych i nowocześnie zaprojektowanych

0

Ogromny dobór nagrobków tradycyjnych i nowoczesnych to jeden z głównych znaków rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Zwłaszcza zaś zakład ten wykonuje zlecenia odwołujące się do pomników na zamówienie, wykonanych według projektów indywidualnych. W rezultacie rodziny mogą upamiętnić zmarłych stricte tak, jak sobie założą. Oczywiście, GRANMAL udostępni również wzornik dotyczący nagrobki kielce, z kolei zamawiający mogą zdecydować, czy będzie interesować ich wykonanie zamówienia specjalnego.

Nagrobki cmentarne z granitu oraz z marmuru dostępne są w szerokiej gamie kolorów, a kamień na ich zrobienie sprowadzany jest z różnych zakątków świata. W dodatku można też oczekiwać na duży wybór elementów ozdobnych: krzyży, tablic, napisów a także wzorów kamiennych. Osobiście producent nagrobków kielce proponuje poradnictwo w obrębie doboru odpowiedniego wzoru nagrobka, materiałów oraz sposobu wykończenia.

Dodatkowo, już po zrealizowaniu zlecenia klienci uzyskają informacje na temat tego, w jaki sposób dbać o płytę nagrobną. Nagrobki wykonane przez GRANMAL cechuje oryginalne zdobnictwo, estetyka a także duża dbałość o detale. Dlatego na ich wykonanie decydują się zamawiający nie tylko z Kielc, lecz też z innych miejscowości. Imponująca oferta firmy obejmuje: nagrobki nowoczesne, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne oraz rzeźby.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY