Usługi

Stuprocentowe doposażenie myjni bezdotykowych przez zakład Redconst

0

Rzetelne doposażenie myjni bezdotykowych przez firmę Redconst pokazuje, że marka ta jest godna zaufania a także zrealizuje oferowane świadczenia kompleksowo. Urządzenia dodatkowe pdnoszą wartość koszyka zakupowego korzystających z myjni Redconst, co dla zarządcy takiej unowocześnionej myjni jest jeszcze bardziej korzystne finansowo. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest sprzętem całorocznym, odpornym na wpływ warunków atmosferycznych.

Czernidło do opon pozwoli odnowić ich wygląd. Wykorzystany w nim środek zapewnia długotrwały połysk, jak i zagwarantuje ochronę przed wpływem wody i kurzu. Można także zamówić oprysk do felg, w opcji jedno – lub dwustanowiskowej. Przykładowym z będących na dodatkowym wyposażeniu urządzeń jest także suszarka samoobsługowa, umożliwiająca szybsze i dokładne zdmuchnięcie wody z poszczególnych elementów samochodu. Jest ona otwarta od frontu oraz zrobiona ze stali nierdzewnej. Do nad wyraz użytecznych zalicza się dystrybutor płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Innowacyjne urządzenie ma filtr dozowanego produktu. Dopełnieniem wyposażenia jest także dystrybutor zapachów, umożliwiający sprawniejsze dostarczanie wybranego z trzech zapachów do wnętrza. Zamawiane są też urządzenia czyszczące dywaniki oraz urządzenie combo, posiadające w jednej konstrukcji kilka wyjść. Kompletny katalog dostępny jest na witrynie internetowej. Co więcej, płyta i wiata zostaną zbudowane indywidualnie pod względem ilości systemów myjących oraz stanowisk.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu Usługi