ARTYKUŁ SPONSOROWANYUsługi

W jaki sposób zorganizować wyjazd integracyjny?

1

W każdej firmie są ludzie o bardzo rozmaitych zakresach. Jedni są przebojowi, świat do nich przystaje, inni pracują jak mrówki, bez zbędnego rozgłosu dookoła siebie. Jeszcze inni, twierdzący się za najlepszych pracobiorców, mający duże mniemanie o sobie, i tacy, którzy są zakompleksieni, jakkolwiek zawsze chętni do pomocy innym. Z zespołu nawet kilkudziesięcioosobowego, z trudem jest skonstruować zgrany zespół, biorąc pod uwagę różnorodne charaktery oraz predyspozycje. Wspaniała w tym celu jest impreza integracyjna, dwu, trzy dniowa, na której ludzie mają szansę zapoznać się przyzwoiciej, i przedstawić swoją prawdziwą twarz.

W trakcie imprez integracyjnych, częstym motywem są zawody sportowe, rywalizacja w grupach – odpowiednio w związku z tym przystosować do poszczególnych zespołów firmowych 'krzykaczy’ oraz 'szare myszki. W trakcie rywalizacji ma prawo się okazać, iż dużo lepszymi kompanami mogą się okazać właśnie ci pracobiorcy, którzy zawsze stoją z boku wszystkich służbowych wydarzeń, a ci, jacy pragną być zawsze na pierwszym miejscu, nie wybitnie się na to miejsce nadają.

Przeciętna sportowa rywalizacja, metoda zachowania w grupie, niesienie pomocy, praca na rzecz zespołu, mogą się okazać na imprezie integracyjnej wyznacznikiem, kto tak faktycznie jest w zespole najlepszy. Jeśli potrzebne są akcesoria na imprezę, zobacz słomki papierowe. Impreza integracyjna może być normalnym przedświątecznym spotkaniem przed Wielkanocą, czy Bożym Narodzeniem, ale może być również jednodniowym wypadem za miasto połączonym z grillem bądź ogniskiem, a może stanowić kilkudniowy wyjazd nawet za granicę, połączony ze szkoleniem.

Czasem firmy organizują też uroczyste bankiety lub ewentualnie kolacje z programem artystycznym, występem gwiazdy. Każde spotkanie firmowego zespołu ma za zadanie zbliżenie ludzi do siebie, wzajemne poznanie się – każda rozmowa zbliża, może się okazać, iż dotychczas nie lubiany kolega z sąsiedniego pokoju tak w rzeczywistości jest niesłychanie fajnym kumplem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

1 Komentarz

  1. Akademia Skutecznego Sprzedaży to rzetelna, wartościowa wiedza zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych handlowców. Jeżeli szukasz szkolenia dla sprzedawców to jest to miejsce, którego potrzebujesz.

Dodaj swój koemntarz

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY