ARTYKUŁ SPONSOROWANYBudownictwo, Przemysł

Ekskluzywne apartamenty na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT

0

Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie proponuje marka SHOGUN HOUSEBOAT. Pływające domy są dostosowane do wymagań osób, które zamierzają je kupić. Kiedy ktokolwiek docenia oryginalność, wolność, a także spędzenie czasu w wygodnych warunkach, to dom na wodzie może spełnić jego oczekiwania. Powierzchnia mieszkalna w tego typu domu to 21 m2. Apartament posiada 3 tarasy.

Kupujący mają do wykorzystania innowacyjne, spójne pod względem designu, jak i praktyczne wnętrza. Architekci wnętrz, którzy się tym będą zajmować biorą pod wzgląd wszystkie detale, jakie stricte przekładają się na to, że pływający dom spełnia wszystkie oczekiwania. W apartamencie ulokowana jest komfortowa łazienka z prysznicem. Salon jest całkowicie oszklony a także wyodrębniony w nim jest praktyczny oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. W apartamencie znajdują się także dwie oddzielne sypialnie, a w salonie znajduje się rozkładana kanapa. Rozległy taras ma 30 metrów kwadratowych.

Na jego górze znajdują się barierki. Trzeba wobec tego przyznać że dom taki wygląda świetnie. Apartamenty na wodzie od zaprezentowanej marki są również samowystarczalne. Mają wewnętrzną kanalizację, dostęp do ciepłej i zimnej wody, ogrzewanie oraz klimatyzację. Houseboat można także dowolnie podłączyć w ogólnodostępnych małych lub średnich portach źródeł zasilania zewnętrznego do wody i do prądu. Każdy, kto chce się stać posiadaczem takiego ekskluzywnego apartamentu ma tę możliwość. Zwłaszcza zostało to cenione w pandemii. To również świetne rozwiązanie dla tych osób, które nie chciałyby przebywać w zatłoczonym hotelu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY