ARTYKUŁ SPONSOROWANYDom, Ogród

Który ekspres kawowy wybrać, aby być z niego zadowolonym

0

Kawowe ekspresy produkuje i sprzedaje dużo firm. Można wśród nich znaleźć zarówno modele budżetowe, za dwieście złotych, jak też sprzęty z górnej półki, cena których będzie większa wiele razy. Są też firmy, które z jednej strony dają sprzęt o świetnych parametrach i jakości, a z drugiej kosztuje on bardzo rozsądnie. Do firm tego typu zaliczyć można Jurę, ten szwajcarski producent od wielu dekad słynie z atrakcyjnych cenowo i jakościowo urządzeń.

Jura ekspresy to gwarancja najwyższej jakości wykonania, solidności, trwałości i eleganckiego wzornictwa. Duże znaczenie dla jakości ich działania mają także zaawansowane technologiczne rozwiązania, których jest w nich całkiem sporo. Przede wszystkim niezwykle istotny jest młynek do mielenia, specjalnie opracowany przez dział projektowy, żeby jeszcze lepiej rozdrabniał ziarna. Taki młynek posiada każdy Ekspres Jura, nawet najtańsze modele są w niego wyposażone. Niektóre modele, jak na przykład Jura e8, stały się wręcz kultowe, i cieszą się ogromną popularnością pośród kupujących.

Ale nawet one są cały czas udoskonalane, o czym zaświadczyć może nowa wersja tego modelu, wypuszczona na rynek w 2021 roku. Dzięki wprowadzonym modyfikacjom Jura e8 znacznie zbliżył się do urządzeń klasy premium, przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cen. Tak samo dużym zainteresowaniem się cieszy model Jura ENA, on również posiada doskonały stosunek jakości do ceny. Miłośnicy kawy zadowoleni są również z propozycji tej firmy także z uwagi na dużą różnorodność dostępnych modeli, dzięki czemu każdy znajdzie taki, jaki będzie mu pasował.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY