ARTYKUŁ SPONSOROWANYModa, Uroda

Nowatorskie zabiegi Icoone Laser pozwalające na sprawne pozbywanie się cellulitu

0

Bezpieczne dla skóry, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem lasera VARILITE, wliczanego do nad wyraz wszechstronnych urządzeń. Ta nieszkodliwa metoda zamykania naczynek opiera się na energii laserowej, co gwarantuje: natychmiastowy rezultat zamknięcia naczynek, zadowolenie pacjentów, bezinwazyjność oraz utrzymanie poziomu bezpieczeństwa.

Wykonywane przez specjalistów laserowe zamykanie naczynek Poznań bazuje na emisji wiązek energii jaka przechodzi na określoną głębokość w warstwy tkanki skórnej i w części jest ona wchłonięta przez hemoglobinę. Selektywna termoliza doprowadza do zaciskania się oraz zniszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie takich procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, które je otoczą, a potem w pełni zanika.

Dochodzi do zamykania rozszerzonych naczyń, zredukowania ilości naczyniaków rubinowych a także obkurczania rumienia. Nowocześnie zaprojektowane urządzenie pozwala na użycie podwojonej długości fali, co umożliwia pozbywać się mniejszych, jak i dużych zmian naczyniowych. Każdorazowo właściwości lasera przystosowane są do indywidualnych wymagań klienta. Eksperci podejmują się domykania naczynek na dekolcie a także na całych nogach. Cennik wraz z charakterystyką zabiegu podane są na witrynie internetowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY