ARTYKUŁ SPONSOROWANYDom, Ogród

O czym warto pamiętać kupując ogrodowy basen

0

Gdy nadejdą upalne dni w ogrodach przy wielu domach pojawiają się napełnione wodą baseny. Nie ma potrzeby jechania wtedy nad jezioro, rzekę czy któryś z prawdziwych basenów, aby trochę się ochłodzić, bo w każdym momencie można zrobić to we własnym. Takie baseny oferowane są w wielu różnych wersjach, z tego też powodu przed zakupem należy się zastanowić, czego się dokładnie potrzebuje.

Najtańsze i najmniejsze są baseny w wersji dmuchanej, przeznaczone przede wszystkim dla małych dzieci. Rozkłada się je bardzo szybko, i po nalaniu wody dzieci mogą świetnie się bawić. Większą i mocniejszą wersją ogrodowych basenów są modele rozporowe.

Na górze posiadają one wzmocniony kołnierz, jaki daje dużą wytrzymałość całej konstrukcji. Jeżeli z wodnych przyjemności chcieliby też skorzystać rodzice, to zastanowić się warto nad zakupem modelu ze stelażem. W jego przypadku cała konstrukcja jest oparta na aluminiowej lub stalowej ramie, co pozwala na dużo większą głębokość i powierzchnię. Stelażowe baseny mają prostokątny lub okrągły kształt, przeważnie na ich wyposażeniu jest również drabinka.

Jeżeli ktoś interesuje się kupnem basenu ogrodowego, to sprawdzić może ofertę firmy renovey. Przy okazji zaopatrzyć się powinien w kilka akcesoriów, które na pewno mocno się przydadzą przy codziennym użytkowaniu. Na przykład warto pomyśleć o zamówieniu maty na dno, zabezpieczającej przed przypadkowymi uszkodzeniami. Może się również przydać pokrywa, aby do środka nie wpadały liście i kurz, a także komplet łatek do ewentualnej naprawy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY