ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Finanse

Wszechstronne przygotowanie webinarów przez PLATINUM MEDIA

0

Informacje dla osób które chcą zorganizować spotkanie online we współpracy z PLATINUM MEDIA są podane na witrynie www. Ponadto pracownicy z chęcią się nimi dzielą, gdy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Webinary mogą mieć charakter szkoleniowy, informujący lub promocyjny. Transmitowane są zawsze w czasie realnym, za pośrednictwem innowacyjnie przygotowanej platformy. Cała webinary organizacja odbywa się przy użyciu technologii webcast.

Eksperci zajmą się wypromowaniem wydarzenia w sieci, w sposób maksymalnie dostosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się też do działań w mediach społecznościowych, co aktualnie jest trendy. Sposób promocji będzie zawsze przystosowany do spodziewanej ilości uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie broadcastowej, mającej dużo funkcji. Dlatego organizacja spotkań online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się zalogować oraz otworzyć pokój spotkań, a potem skorzystać z przyjaznego w obsłudze interfejsu. Co istotne, każdy z webinarów można zapisywać i zobaczyć stricte wtedy, kiedy ma się taką chęć. Jest to przykładowo korzystne dla osób, jakie w konkretnym czasie nie mogą wziąć udziału w webinarze. Pracownicy z PLATINUM MEDIA troszczą się o to, żeby dany event był świetnie odbierany i służył promowaniu marki zleceniodawcy. Marka zarządza własną platformą broadcastową, przeznaczoną do personalizacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu ARTYKUŁ SPONSOROWANY