Budownictwo, Przemysł

Jakie plusy mają tak często stosowane kurtyny PCV

0

W najróżniejszych halach produkcyjnych czy magazynowych, lecz również i wielu budynkach firmowych często są stosowane różnego rodzaju bramy czy drzwi. Są one montowane one zarówno między pomieszczeniami w środku, ale także i na zewnątrz. Jeżeli z tego typu miejsc będzie się korzystać jedynie od czasu do czasu, to wtedy można je będzie spokojnie zamykać. Zupełnie inaczej sytuacja się przedstawia, kiedy będą przez nie często przechodzić pracujące osoby albo przejeżdżać jakieś pojazdy, przykładowo widłowe wózki.

W takich przypadkach otwieranie za każdym razem będzie nie tylko mocno niewygodne, lecz również i zabierające dużą ilość czasu. Lecz nie zawsze da się zostawić drzwi otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Między miejscami po obu stronach mogą się bowiem pojawić różnice w temperaturze, jak też kurz, zapylenie czy trudne atmosferyczne warunki. W tego typu sytuacjach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, jakie z powodzeniem stosowane jest od wielu lat w dużej ilości firm.

Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Przez to, że paski foliowe mają dość dużą grubość i po zawieszeniu będą na siebie zachodzić, to oddzielają bardzo skutecznie różne pomieszczenia. Lecz równocześnie bardzo łatwo da się przez nie przejechać czy przejść, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnego kształtu. Szerokość tego typu pasków może wynosić między kilka a kilkanaście centymetrów, a oferowane są one zarówno przezroczyste, cieszące się największą popularnością, jak też w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To może ci się spodobać:

Wasze komentarze

Dodaj swoją opinię

Więcej z działu Budownictwo, Przemysł